TDG50IMP ant gręžimo krano skylės
Gręžimo skersmuo: 1.377 "-15.74" (35-400mm), gręžimo strypas: Φ50x1828 + 35 * 1200mm, ašinė padavimo eiga: 280mm
TDG50IMP
TDG50IMP linijos gręžimo mašina
669
Kompaktiškas ir modulinis dizainas
Jis gali būti lengvai naudojamas lauko gręžiniuose didelės apimties plieno konstrukcijose, ypač siauram erdvės apdorojimui. Fiksuotas gali būti horizontali arba vertikali padėtis, sukimosi pavara ir padavimo įtaisas gali būti pritvirtinti bet kurioje gręžimo strypo vietoje. Pašarų blokas ir sukimosi įtaisas yra tik 7KG ir 5KG, nešiojamieji, mažesni greičio reguliavimo intervalai nuo 0 iki 0,5 mm, lengvai pasiekiami į priekį ir atgal.
Gręžimo baras
Aukštos kokybės lydinio konstrukcinis plienas, užtikrinantis pjovimo tikslumą dėl didelio tvirtumo ir standumo. Baro ilgis turi 3 standartines parinktis: 1828mm 、 2438mm 、 3500mm, pritaikytas ilgis.
Variklio galios blokas
Elektros variklis, pagamintas Vokietijoje, vienfazis, 1250W ir 1800W galimas. jis gali pasiekti apkarpymus iki maksimalaus 6 mm gylio.
Geresnis mastelio keitimas
& Oslash; Neprivaloma viena mažesnė gręžimo juosta, skirta pasiekti nuobodu ir „Oslash“; 55-400mm.
& Oslash; Trijų dydžių galvos apdangalai, skirti pasiekti apdirbimo diapazoną ir „Oslash“, 80-450mm.
& Oslash; Papildomai pasirenkamas automatinis suvirintojas, naudojamas su nešiojamomis linijomis.
Visos dalys turi savo unikalų pranašumą ir užtikrina stabilų ir tikslią visos sistemos veikimą.
Parametras
Gręžimo baras
50 mm
30mm (pasirinktis)
Gręžimo skersmuo
55-400 mm
35-400mm (parinktis)
Gręžimo atsargos
300mm, 600mm
300mm, 600mm
Feed Rate
0-0,5 mm / aps
0-0,5 mm / aps
Variklio galios blokas
Vienfazis, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Susidūręs su galva
80-380mm, 120-450mm
80-380mm, 120-450mm
Svetainės bandymų duomenys
Gręžimo skersmuo
Iškirpimo gylis
Feed Rate
RPM
& Phi; 200
5 mm
0,25
& Phi; 400
1mm
0.2
Medžiaga: Q345, variklio galia: 1250W, elektros variklis